top of page
IMG_3048.jpg

Lucia Nemcová.

V oboru dentální hygieny působím 10 let. Na tomto oboru mě ohromuje, že nejen upevňuje zdraví zubů jako takových, ale pozitivně ovlivňuje celý zbytek těla.

 

Doslova zpomaluje stárnutí tím, že redukuje chronické záněty či odhaluje nedostatky ve výživě, ať už jde o nevyvážený mikrobiom těla, nebo nízkou hladinu minerálů.

Protože jsem vášnivý sportovec, biohacker a inklinuji k celostní medicíně, ve své praxi pátrám po příčinách potíží a jejich řešení. Nechci jen vyleštit povrch zubu a tvářit se, že je všechno v pořádku, když potíže by vás stejně později doběhly. 

 

Díky letům praxe a informacím z oborů naturopatie a správné výživy hlouběji chápu, proč lidé onemocní.

 

To se dnes stalo mou vášní: najít původ nerovnováhy, abych mohla pracovat se svými pacienty od kořene příčin, obnovit jejich zářivý úsměv a nakonec i zdraví.

Reference

Lucia je příjemná mladá dáma. Pracuje naprosto profesionálně, klientům věnuje náležitou péči. Čas pro ní neni důležitý, jediný cil je spokojený klient. Je ochotna mu věnovat vsechny své znalosti dovednosi.

Jiří Žáček

Absolutně profesionální přístup, hygienistka je moc milá a pečlivá, ordinace na dobrém místě. Jinam už nepůjdu.

K. J.

S Lucií jsem byl moc spokojen. Je velmi nápomocna pacientovi a odvádí velmi pečlivou práci s jasně viditelnými výsledky. Nejlepší hygiena v Praze!

 

 

Jakub Kučera

Velmi precizna hygienicka , mila

a som nadmieru spokojny. Velmi dobre zariadena ambulancia na super mieste pri Vltave. Odporucam aj inym pacientom! Urcite pridem aj nabuduce!

Patrik N.

Lucia je clovek maximalne zapaleny do toho, co dela. Vsechno detailne a vysvetli, rada zodpovi vsechny dotazy, lidi namotivuje. Jeji prace je pecizni a absolutne profi. Moc doporucuji.

 

Monika Stanová

Moc děkuji paní Lucii za důkladné a pečlivé ošetření. Příjemná komunikace, krásné čisté prostředí.

H. B.

Spolupráce

Mezioborovou spolupráci vnímám jako základ úspěchu

logo horizontal (1).png

Vycházíme z principů biologické léčby a úzké souvislosti stavu dutiny ústní s imunitou i zdravím celého organismu.

image001.png

Poskytujeme komplexní dentální péči včetně bělení zubů a zubních implantátů. Výhodou je vlastní renomovaná laboratoř. Proto o Vás bude perfektně postaráno.

MUDr. Jiří Láník 

Parodontologie

Vítězné nám. 10
Praha 6 - Dejvice

logo SPLASHRUSH ORIGINAL-05.png

BY DR. ŠESTÁK
Revoluční kartáček pyramidového typu
Sofistikovanější I Účinnější I Menší

IMG_9127_edited_edited.png

Pečlivě vybíráme naše suroviny, vysoce respektujeme jejich vlastnosti a mísíme je tak, aby jejich účinné látky pro vás mohly rozvinout svůj plný potenciál.

MDDr. Stanislav Aue
Praktický zubní lékař, stomatochirurg
Partyzánská 1730/3 Opava

             Transcendent

            Klinika celostní stomatologie a  naturopatie

bottom of page