top of page
IMG_3048.jpg

Jmenuji se Lucia Nemcová a v oboru dentální hygieny působím 10 let. Právě z důvodu, že upevňuje nejen zdraví zubů, ale pozitivně vplývá na celý zbytek těla, mně ohromuje každý den. Doslova zpomaluje stárnutí tím, že redukuje chronické záněty či odhaluje malnutrici - nedostatky ve výživě.

 

Jsem vášnivý sportovec, biohacker, inklinuji k naturopatii a celostní medicíně a výživě.

Díky těmto informacím a zkušenostem hlouběji chápu, proč lidé onemocní. To se dnes stalo mou vášní: najít původ nerovnováhy, abych mohla pracovat se svými pacienty od kořene příčin, obnovit jejich zářivý úsměv a nakonec i zdraví.

        Jaké je vaše povědomí o tom, co je standard? Nebo co lze očekávat...

  • Vidím a řeším detaily, Puntičkářská práce je můj podpis na vašich zubech. Jsem soutěživá a nemám ráda prohru.

  • Proklientský servis a pohodlí, při kterém se dá i usnout

  • Konzultace návyků, výživy a zdraví celého těla v návaznosti na ostatní profesionály nebo produkty pro zdraví 

  • Samozřejmostí je bezbolestnost a pedantní jemná ruční práce s přísnými nároky na zachování zdraví parodontu s cílem viditelných výsledků nejen do další návštěvy, ale na dekády života. Na zdraví člověka nahlížím celistvě a neseparuji stav dutiny ústní od zbytku těla.. Zuby jsou živé tkáně přímo napojené na cévní a nervovou soustavu, proto pečlivě volím pracovní postup a materiály použité k ošetření. 

  • Empatie - pacient se cítí bezpečně, buduji dlouhodobé vztahy postavené na vzájemné důvěře.

  • Příjemná atmosféra, ošetření v leže za ztlumeného osvětlení (pracuji s lupovými brýlemi).  Doba strávená na křesle predikuje úspěch, proto investice času je víc než žádoucí. Zpomaluju. Zvědomuju. 

Reference

Lucia je příjemná mladá dáma. Pracuje naprosto profesionálně, klientům věnuje náležitou péči. Čas pro ní neni důležitý, jediný cil je spokojený klient. Je ochotna mu věnovat vsechny své znalosti dovednosi.

Jiří Žáček

Lucia je clovek maximalne zapaleny do toho, co dela. Vsechno detailne a vysvetli, rada zodpovi vsechny dotazy, lidi namotivuje. Jeji prace je pecizni a absolutne profi. Moc doporucuji.

 

Monika Stanová

Velmi precizna hygienicka , mila

a som nadmieru spokojny. Velmi dobre zariadena ambulancia na super mieste pri Vltave. Odporucam aj inym pacientom! Urcite pridem aj nabuduce!

Patrik N.

S Lucií jsem byl moc spokojen. Je velmi nápomocna pacientovi a odvádí velmi pečlivou práci s jasně viditelnými výsledky. Nejlepší hygiena v Praze!

 

 

Jakub Kučera

Absolutně profesionální přístup, hygienistka je moc milá a pečlivá, ordinace na dobrém místě. Jinam už nepůjdu.

K. J.

Moc děkuji paní Lucii za důkladné a pečlivé ošetření. Příjemná komunikace, krásné čisté prostředí.

H. B.

bottom of page