top of page

Jmenuji se Lucia Nemcová, DiS.  Mých 8 let praxe v oboru a absolvované opakované měsíční stáže ve švédských ordinacích stomatochirurgie a dentální hygieny a rovněž stáže v soukromých pražských ordinacích přispěly k tomu,  že jsem si našla vlastní cestu jak bojovat s největšími problémy v ordinaci a to potlačovanou a neléčenou parodontózou a nízkým povědomím o orálním zdraví. V neposlední řadě jde o strach a domněnky pacientů, které odbourávám v  první návštěvě.

  • Vidím a řeším detaily, Puntičkářská práce je můj podpis na vašich zubech. Jsem soutěživá a nemám ráda prohru.

        Jaké je vaše povědomí o tom, co je standard? Zde je můj názor...

  • Proklientský servis a pohodlí 

  • konzultace návyků, holistické výživy v návaznosti na ostatní profesionály nebo produkty pro zdraví

  • Samozřejmostí je bezbolestnost a pedantní jemná ruční práce s přísnými nároky na zachování zdraví parodontu s cílem viditelných výsledků nejen do další návštěvy, ale na dekády života. Na zdraví člověka celkově nahlížím holisticky a neseparuji stav dutiny ústní od zbytku těla.

  • Empatie - pacient se cítí bezpečně, buduji dlouhodobé vztahy postavené na vzájemné důvěře.

  • Příjemná atmosféra, ošetření v leže za ztlumeného osvětlení (pracuji s lupovými brýlemi).  Doba strávená na křesle predikuje úspěch, proto investice času je víc než žádoucí. Zpomaluju. Zvědomuju. 

Reference

Lucia je příjemná mladá dáma. Pracuje naprosto profesionálně, klientům věnuje náležitou péči. Čas pro ní neni důležitý, jediný cil je spokojený klient. Je ochotna mu věnovat vsechny své znalosti dovednosi.

Jiří Žáček

Lucia je clovek maximalne zapaleny do toho, co dela. Vsechno detailne a vysvetli, rada zodpovi vsechny dotazy, lidi namotivuje. Jeji prace je pecizni a absolutne profi. Moc doporucuji.

 

Monika Stanová

Velmi precizna hygienicka , mila

a som nadmieru spokojny. Velmi dobre zariadena ambulancia na super mieste pri Vltave. Odporucam aj inym pacientom! Urcite pridem aj nabuduce!

Patrik N.

S Lucií jsem byl moc spokojen. Je velmi nápomocna pacientovi a odvádí velmi pečlivou práci s jasně viditelnými výsledky. Nejlepší hygiena v Praze!

 

 

Jakub Kučera

Absolutně profesionální přístup, hygienistka je moc milá a pečlivá, ordinace na dobrém místě. Jinam už nepůjdu.

K. J.

Moc děkuji paní Lucii za důkladné a pečlivé ošetření. Příjemná komunikace, krásné čisté prostředí.

H. B.

bottom of page